- در این پست می آموزید :
🏀 - چگونه در مورد معاملات بازار فارکس آموزش ببینیم 🏀 - از حساب میکرو در معاملات بازار فارکس استفاده کنید 🏀 - جفت ارزهای که در معاملات بازار فارکس استفاده می کنید 🏀 - مدیریت ریسک و احساسات در معاملات بازار فارکس 🏀 - سؤالات متدوال

چگونه در مورد معاملات بازار فارکس آموزش ببینیم

دسته بندی : آموزش کار با بروکرها

اگر به معاملات آنلاین ارز خارجی (فارکس) توجه کرده اید و فکر می کنید که می تواند فرصت مناسبی برای کسب درآمد باشد، پس باید در مورد بهترین راه برای شروع فکر کنید. درک جفت ارزها و روش‌های معاملات بازار فارکس بسیار مهم است. به این ترتیب، می توانید ریسک خود را بهتر مدیریت کنید، در معاملات برد داشته باشید و خود را برای موفقیت در کار جدید آماده کنید.برای یک معامله مؤثر، یادگیری بازار فارکس بسیار مهم است لذا باید مدتی را برای مطالعه درخصوص نحوه عملکرد معاملات فارکس، انجام معاملات فارکس، زمان معاملات فعال فارکس و مدیریت ریسک برای مبتدیان اختصاص دهید. شاید با گذشت زمان بتوانید آن را بیاموزید، اما هیچ چیز بر تجربه غلبه نمی کند و اگر می خواهید معاملات فارکس را یاد بگیرید، تجربه بهترین معلم است. هنگامی که برای اولین بار شروع به کار می کنید، می توانید یک حساب آزمایشی فارکس باز کنید و معاملات تمرینی را امتحان کنید.

نکته: یکی از موارد اساسی که ممکن است از طریق تجربه بیاموزید - که هیچ گونه تحقیق یا صحبت با معامله گران دیگر نمی تواند به شما آموزش دهد - ارزش بستن معامله شما و خارج شدن از بازار در زمانی است که دلیلی برای ورود به یک معامله نیست. برای معامله گران بسیار ساده است که تصور کنند بازار در صورت اشتباه در معاملات به نفع آنها برمی گردد. شاید تعجب کنید که چگونه بسیاری از معامله گران طعمه این دام می شوند و وقتی بازار تنها برخلاف جهت معاملات اصلی خود فشار بیاورد ، اغلب ناراحت می شوند.

چگونه در مورد معاملات بازار فارکس آموزش ببینیم

از حساب میکرو در معاملات بازار فارکس استفاده کنید

یادگیری اندک معاملات بازار فارکس با یک حساب آزمایشی به این خاطر است که شما نمی توانید با پولی که به دست آورده اید به صورت آنلاین کار کنید. مربیان معاملات فارکس اغلب توصیه می کنند که یک حساب معاملاتی میکرو فارکس یا حسابی به واسطه یک بروکر باز کنید که به بتوانید معاملات کوچکی را انجام دهید.اینگونه معاملات به شما این امکان را می دهد که کمی ریسک کنید و همچنین در صورت ایجاد اشتباه یا وارد شدن در معاملات از دست رفته، ضرر ناچیزی را تجربه کنید. و این تجربه عملی، بسیار بیشتر از هر چیزی که می توانید در سایت، کتاب یا انجمن تجارت فارکس بخوانید به شما آموزش می دهد و به هر چیزی که هنگام معامله با حساب آزمایشی یاد می گیرید، زاویه کاملاً جدیدی می دهد.

از حساب میکرو در معاملات بازار فارکس استفاده کنید

جفت ارزهای که در معاملات بازار فارکس استفاده می کنید

شما برای شروع معاملات بازار فارکس، باید بدانید که چه چیزی را معامله می کنید. معامله گران جدید تمایل دارند وارد بازار شوند و هر چیزی را که به نظر می رسد حرکت می کند شروع به معامله کنند. ممکن است از اهرم بالا استفاده کنند و به طور تصادفی در هر دو جهت معامله کنند و این اغلب می تواند منجر به از دست دادن پول شود. درک ارزهایی که خرید و فروش می کنید می تواند تاثیر زیادی در موفقیت شما داشته باشد. معاملات جفت ارزها بسیار عالی هستند زیرا می توانید از اهرم استفاده کنید و جفت ارزهای مختلفی در معاملات بازار فارکس برای معامله وجود دارد. اما به این معنا نیست که شما لزوماً باید همه آن‌ها را مبادله کنید.

نکته: یک راه بهتر برای انجام این کار این است که چند ارز را انتخاب کنید که هیچ ارتباطی ندارند و روی آن‌ها تمرکز کنید. تمرکز تنها بر چند مورد، پیگیری اخبار اقتصادی کشورهای درگیر را آسان می کند. همچنین می توانید ریتم آن ارزها را درک کنید.

پس از مدتی که با یک حساب کوچک واقعی معامله انجام دادید و از کاری که انجام می دهید بخوبی مطلع شدید، خوب است پول بیشتری واریز کرده و میزان سرمایه معاملاتی خود را افزایش دهید. آگاهی از آنچه انجام می دهید به رهایی از عادت های بد، درک بازار و استراتژی های معاملاتی و مدیریت احساسات شما بستگی دارد. اگر بتوانید این کارها را انجام دهید، می توانید در معاملات بازار فارکس موفق عمل کنید.

جفت ارزهای که در معاملات بازار فارکس استفاده می کنید

مدیریت ریسک و احساسات در معاملات بازار فارکس

مدیریت ریسک و مدیریت احساسات درمعاملات بازارفارکس دست به دست هم می دهند و هنگامی که فرد احساس طمع ، ترس و... می کند، ممکن است  بیشتر ریسک یا اشتباه کند. و این همان چیزی است که غالباً می‌تواند باعث شکست می شود. وقتی به نمودار معاملاتی نگاه می کنید، با یک ذهنیت منطقی که فقط وجود یا عدم وجود پتانسیل موفقیت را مشاهده می کند، به آن نزدیک شوید. هرگز نباید هیجانی عمل کنید. اگر فشار آوردن به معامله به هر نحوی احساسی به نظر می رسد ، باید دلیل انجام آن را دوباره ارزیابی کنید و سعی کنید یک ذهنیت عینی را به دست آورید.

مدیریت ریسک و احساسات در معاملات بازار فارکس

سؤالات متدوال

1- برای شروع معاملات بازار فارکس چقدر پول نیاز دارید؟

حداقل شرایط مورد نیاز برای کارگزار متفاوت است، اما می‌توانید معاملات بازار فارکس را با مبلغ 100 دلار شروع کنید. با این حال ، بهتر است پول بیشتری پس انداز کنید تا با ایجاد ضرر، انعطاف پذیری بیشتری به خود بدهید.

2- برای یادگیری معاملات بازار فارکس چه رشته ای را باید در دانشگاه بخوانید؟

بسیاری از معامله گران در دانشگاه به تحصیل امور مالی، اقتصاد یا تجارت می پردازند. علوم کامپیوتر و ریاضیات نیز می توانند به شما در جهت معامله گری کمک کنند.

موفق و پرسود باشید

سؤالات متدوال
این مقاله مفید بود ؟
فرم ارسال نظر
تبلیغات