- در این پست می آموزید :
🏀 - حساب های بروکر نورد اف ایکس 🏀 - حساب Fix در بروکر نورد اف ایکس 🏀 - حساب Pro در بروکر نورد اف ایکس 🏀 - حساب Zero در بروکر نورد اف ایکس 🏀 - حساب پس انداز در بروکر نورد اف ایکس 🏀 - سرویس کپی تریدینگ بروکر نورد اف ایکس

حساب های بروکر نورد اف ایکس

دسته بندی : معرفی بروکر های فارکس
معرفی حساب های بروکر نورد اف ایکس

معاملات ارزی (فارکس) شامل خرید و فروش ارزهای جهانی است و بازار فارکس از جمله بزرگترین بازارهای جهانی است. معاملات فارکس بی نظیر است زیرا سرمایه گذاران فردی هم  میتونند مانند صندوق های بزرگ و بانک ها بین المللی در این بازار کار کنند. آنها فقط نیاز به افتتاح حساب در بروکر معتبر و مناسب دارند. سه نوع حساب معاملاتی در بروکر نورد اف ایکس وجود داره و یک حساب سرمایه گذاری که به تفصیل به شرح هر کدام خواهیم پرداخت که هر کدام از حساب ها مزایا و معایب خاص خودشان را دارد. کدام نوع حساب برای شما مناسب است؟ این به تحمل شما در برابر ریسک، مقدار سرمایه گذاری اولیه شما و میزان زمانی که باید روزانه معامله کنید بستگی دارد. همچنین سرویس کپی تریدیگ در بروکر نورد اف ایکس برای مبتدیان در بازار فارکس وجود دارد به تفصیل توضیح می دهیم.

معرفی کامل بروکر نورد اف ایکس آموزش ثبت نام در بروکر نورد اف ایکس
حساب های بروکر نورد اف ایکس

حساب Fix در بروکر نورد اف ایکس

از حساب معاملاتی FIX در بروکر نورد اف ایکس برای خدمات دهی از ابزارهای انجام پوزیشن گرفتن حرفه ای در حین کار با بازار فارکس استفاده می کنیم. مقصود از ابزارهای معاملاتی در بروکر نور اف ایکس جفت‌ارزها، کریپتو، طلا و نقره است. اهرم معاملاتی این نوع حساب 1:1000 می باشد، که مشتریان بتونند با سرمایه‌ گذاری کم، سودی فراوانی کسب کنند. با حساب fix تریدرها میتونند اکسپرت روهم فعال کنند. حساب معاملاتی Fix برای هر معامله گری در بازار فارکس که کار میکنند، چه تازه کارها که برای اولین بار وارد بازار فارکس شده اند، و چه حرفه ای ها که سالها در این بازار فعالیت دارند.  حداقل واریزی در این حساب 10 دلار می باشد. حساب Fix در بروکر نورد اف ایکس برای همه کسانی که در این بازار کار میکنن مفید الفایده است که می‌خواهند شروع به یادگیریِ اصول معامله‌گری در بازار فارکس کار کنند، هم برای حرفه ها که در سال ها در این بازار فعال هستند. کاربران بروکر نورد اف اکیس با انجام معامله در پلتفرم معروف متاتریدر4، بهترین فرصت‌ها را برای تحلیل عالی شرایط بازار فارکس رو به دست می‌آورند.  در حساب Fix بروکر نورد اف ایکس ابزارهای انجام معامله شامل 28 جفت‌ ارز، 11 ارز دیجیتال، طلا، نقره، نفت و قراردادهای مابه‌التفاوت شاخص‌های سهام اصلی در دسترس معامله‌گران بازار فارکس قرار داده اند.

خصوصیت بارز حساب fix بروکر نورد، برای معامله‌گران فارکس برای اولین بار قصد ندارند در ابتدای شروع به کار ضرر کنند، اینکه حداقل واریزی حساب‌ شون فقط 10 دلار است. کاربران بروکر نورد اف ایکس، میتونند با این مقدار سرمایه به طور کامل در بازار فارکس معامله کنند و تجربه‌هایی خیلی خوبی بدست بیاورند. البته به لطف لوریج 1:1000 حداکثر حجم معامله میتونند به 10 هزار دلار برسد و سودی خوبی را بدست بیاورند. این رو به یاد داشته باشید خطر دارد. شاید اگر در بازار فارکس تازه اقدام کرده اید، عاقلانه رفتار کنید که اولین پوزیشن کمترین حجم معامله را داشته باشد؛ 0/01 لات یا 1000 دلار آمریکا  می باشد.

با حساب fixدربروکر نورد اف ایکس به پختگی در انجام معاملات خواهید رسید، بلکه میتونید استراتژی‌های معاملاتی متنوعی رو هم اجرایی کرد. به یاد دارید که MT4، محبوب‌ترین پلتفرم معاملاتی است که در تراکنش‌های بازار فارکس استفاده میشه و این قابلیت رو ایچاد میکنه که بیش از 100 پوزیشن را به طور همزمان باز کنید. اسپردهای ثابت حساب Fix بروکر نورد اف ایکس نه ‌تنها کمک میکنه تا مزایا و معایب استراتژی معاملاتی اجرا شده را ارزیابی کنید، بلکه میزان تاثیر گذاری ربات رو برای معاملات الگوریتمی محاسبه کنه. همان‌طور که میدونید، اسپرد به تفاوت بین نرخ خرید و نرخ فروش گفته میشه.

افتتاح حساب معاملاتی Fix
حساب Fix در بروکر نورد اف ایکس

حساب Pro در بروکر نورد اف ایکس

با قاطعیت میتوان گفت که، این نوع حساب در بروکر نورد اف ایکس برای کاربرانی که تازه وارد بازار شده اند مناسب است. اما در میان کاربران حرف ای که تجربه ‌ی فراوانی در زمینه ‌ی بازارهای فارکس دارند هم فراگیری زیادی دارد. ابزارهای معاملاتی موجود در حساب Pro در بروکر نورد اف ایکس شامل 33 جفت‌ارز بازار فارکس، بلکه 11 کریپتو، طلا، نقره و قراردادهای CFD نفت و شاخص‌های اصلی بازارهای سهام را هم شامل میشه. چنین تنوعی در ابزارهای فارکس که با بهترین پلتفرم معاملاتی (MT4) همراه شده است، برای معامله‌گران بیشترین فرصت های معاملاتی در بازار فارکس رو برای مشتریان فراهم میکنه.  MT4 از طرفی بهترین رابط کاربری رو داره و از طرف دیگه، یکی از بهترین و شناخته شده ترین پلتفرم های معاملاتی در بازار فارکس است. به این شایط، کاربران میتونند طیف وسیعی از استراتژی‌های معاملاتی را استفاده کنند و به سودهای بزرگی  برسند

علاوه بر این طیف بسیاری از ابزارهای معاملاتی، مزایای بی حد و حصر حساب Pro در بروکر نورد اف ایکس و انواع دیگر حساب‌های بروکر نورد شامل اجرای سریع معاملات است. مزیت دیگر، لوریچ 1:1000 است. به این وسیله، کاربران میتونند با افتتاح حساب با حداقل واریزی 250 دلار، این فرصت را داشته باشند که با 250 هزار دلار معامله انجام دهید و به مشتری بزرگی تبدیل شوند. در نتیجه با استفاده از مدیریت سرمایه عالی، میتونید روی سود زیاد حساب باز کرد که از معاملات جهانی بازار ارز ناشی میشه. البته که وجه دیگه معاملات، اسپردها می باشند. اسپرد در حساب PRO در بروکر نورد اف ایکس برخلاف حساب Fix متغییر هستند. اسپردها می‌توانند به عنوان ابزاری با انعطاف بیشتر نسبت به شرایط بازار، به طور قطعی هزینه‌های کاربران را کاهش دهند و سود معاملاتی مشتریان بروکر نورد اف ایکس رو بیشتر کنه. این اسپرد برای جفت‌ارزها و فلزات گران بها از 0/9 پیپ آغاز میشه. برای ارز دیجیتال هم حداقل اسپرد 1 پیپ است.

افتتاح حساب معاملاتی Pro
حساب Pro در بروکر نورد اف ایکس

حساب Zero در بروکر نورد اف ایکس

ابزارهای معاملاتی که در حساب zero در بروکر نورد اف ایکس برای کاربران مشخص شده، با حساب Pro تفاوتی ندارد. این شاخص ها شامل 33 جفت ارز، 11 ارز دیجیتال، طلا، نقره و قراردادهای مابه‌التفاوت برای شاخص‌های سهام شرکت‌های آمریکایی، آلمان، ژاپن و نفت برنت و WTI هستند. حداقل واریزی حساب Zero در بروکر نورد اف ایکس 500 دلار می باشد. توجه کنید حساب ECN را با ذکر مثالی در بازار فارکس شرح دهیم. مثل هر بازار دیگه ای، اگر مایل باشین شیئی رو با قیمت مشخص به مشتری بفروشید، لازم تون میشه که فرد دیگه همان محصول رو با همان قیمت از شما خرید کنه. به عنوان مثال، در نظر بگیرید قصد داریم یوآن چین رو بفروشیم و در عوض ش دلار بگیرید. باید شخصی وجود داشته باشه که قصد برعکس این کار رو داشته باشه؛ دلارش رو بفروشد و یوآن چین بخرد. این یعنی، شیوه معامله در بازار فارکس می باشد. به این چنین تبادلاتی با خیلی از بانک دولتی و خصوصی، صندوق مالی، بروکرهای فارکس و کاربران ارز از سراسر کشورها در ارتباط است. به طور معمولا واسطه هایی  به وجود میاند که هر کدام، کمیسیون میگیرند. به این کمیسیون ها اسپرد میگویند. برنامه ECN (شبکه‌ی ارتباط الکترونیکی) بسیار معروف می باشد. چون باعث میشه حضور واسطه‌ به حداقل برسد و کاربران بازار فارکس رو مستقیم به بدست آوردن نقدینگی متصل کند. همه بروکرهای فارکس نمیتونند چنین خدماتی به مشتریانشون بدهند. اما شما میتونید با بروکر نورد اف ایکس به چنین موقیتی با حساب Pro و Zero بروکر نورد برسید.

افتتاح حساب معاملاتی Zero
حساب Zero در بروکر نورد اف ایکس

حساب پس انداز در بروکر نورد اف ایکس

در بروکر نورد اف ایکس حساب پس‌انداز نتیجه دانش مخصوص متخصصان بروکر نورد اف ایکس می باشد بر مبنای فناوری پیشرفته DeFi می باشد.  DeFi واژه است که از عبارت انگلیسی" تأمین مالی غیرمتمرکز" گرفته شده است) کلمه ای که ویژگی مخصوصی در کریپتو دارد و مقصود آن حذف واسطه‌های مالی است). حساب پس‌انداز در بروکر نورد اف ایکس به خاطر استفاده از DeFi ویژگی منحصر به فردی دارد.

 • حساب پس انداز در بروکر نورد اف ایکس به شما امکان میده تا درآمد غیر ریسک تا 30% در سال رو میده.
 •  میتونید از طریق فعالیت در بازارهای مالی و گرفتن وام معاملاتی با سود فقط 3% در سال بتوانید سودتان را از کار در بازار مالی زیاد کنید.
 • درآمد سرمایه‌گذاری در بروکر نورد اف ایکس به‌صورت روزانه به حساب پس‌انداز در بروکر نورد واریز میشه و بدون هیچ محدودیتی در هر زمانی که مایل بودین میتونید برداشت کنید.
 • درضمن میتونید از حساب پس‌انداز یک وام معاملاتی در بروکر اف ایکس بگیرین. برای دریافت وام روی کلمه «دریافت وام» کلیک کنید و مبلغ مدنظرتونو را انتخاب کنید. مبلغ وام سریعا به موجودی میز کار معامله‌گری تون واریز میشه و میتونید از اون برای معامله با شرایط شبیه به حساب Zero استفاده کنید.

  افتتاح حساب پس انداز
  حساب پس انداز در بروکر نورد اف ایکس

  سرویس کپی تریدینگ بروکر نورد اف ایکس

  برنامه کپی تریدینگ روشی آسان برای افزایش سرمایه مشتریان بروکر نورد اف ایکس است. برنامه کپی تریدینگ، به معامله‌گران حرفه ای این قابلیت رو میده که با فروش سیگنال‌های معاملاتی‌شان، سود زیادی کسب کنند و معامله‌گران تازه کار هم میتونند این سیگنال‌ها را کپی کنند. این خدمت، برای کسانی که به سرمایه‌گذاری با ریسک کم در بازارهای مالی علاقه دارند مناسب است، چون لازم نیست که تجربه‌ی زیادی در معامله کردن در بازار فارکس رو داشته باشند و وقت زیادی ازشون نمیگیره. فقط لازم که در بروکر ثبت نام کنند و در بخش کپی تریدینگ ثبت نام کنند.

  مزایا:

 • لازم نیست، تجربه‌ی معاملاتی داشته باشید، فرآیند ثبت‌نام بسیار ساده است.
 • نیازی نیست که سرمایه تان را به استراتژی‌ساز بدهید: سرمایه و سودتون کاملا در دست خودتان است.
 • حساب تون در بروکر نورد اف ایکس در کنترل کامل شما خواهد بود. میتونید هر زمانی که می خواهید فرآیند کپی کردن را متوقف یا نگه دارید، ویژگی ها شو را تنظیم کنید یا واریز و برداشت کنید.
 • فقط سرمایه ای رو به استراتژی‌ساز میدین، که مقدار مشخصی از سودتان است. بدون سود، پولی روهم به استراتژی ساز پرداخت نمیکنید.
 • لازم نیست برنامه متاتریدر4 را باز نگه دارید. اگر سیستم تون هم خاموش باشه، معاملات کپی خواهند شد.
 • به طور متوسط، حداقل واریزی تنها 100 دلار است.
 • این مقاله مفید بود ؟
  فرم ارسال نظر
  تبلیغات