- در این پست می آموزید :
🏀 - چرا به یک پنل معاملاتی فارکس نیاز دارید 🏀 - دلایل نگه داشتن یک پنل معاملاتی فارکس 🏀 - 3 موردی که باید در ژورنال معاملاتی خود داشته باشید 🏀 - منطقه معاملاتی بالقوه 🏀 - نقطه ورود به معامله 🏀 - قوانین مدیریت سرمایه در فارکس

چرا به یک پنل معاملاتی فارکس نیاز دارید

دسته بندی : رفتار قیمت
پنل معاملاتی فارکس

معامله گران فارکس صفحات آموزشی رو پیگیری میکنند.  پیروی کردن از یک پنل معاملاتی در واقع یک کار مهم در هرگونه عملکرد یا تلاش جهت دار است. نکته اصلی اینکه راهی برای اندازه گیری، زیرنظر گرفتن و تمرکز بر بهبود عملکرد خود داشته باشید. ورزشکاران کلاس جهانی این کار را انجام میدن تا آنچه را که به آنها کمک می کند بهتر، سریعتر و قوی تر در زمین ورزش اجرا کنند. دانشمندان این کار را در روند یافتن بزرگترین کشف بعدی خود انجام می دهند. و معامله گران فارکس این کار را انجام می دهند تا به آنها کمک کند تا بهترین موقعیت ها رو پیدا کنند. آنچه 'پیدا کردن موقعیت عالی' به معنای ساده این که انضباط، سازگار و از همه مهمتر سودآور تبدیل شوند. یک معامله گر منضبط یک معامله گر سودآور است که پای بند به یک پنل معاملاتی برای معامله فارکس باشد. این ممکن است ساده یا آسان به نظر برسه اما ما به شما اطمینان می دهیم که برای شروع کار میتونه بسیار دشوار باشه. در حقیقت، بسیاری از معامله گران فارکس پس از مدتی تسلیم میشن و به سیاهی های که بروکرهای فارکس ارائه می دهد، تکیه می کنند. گزارش ها یا تاریخچه معاملات از بروکرهای فارکس شما اطلاعاتی را ارائه می دهد که در بهترین حالت بسیار مفید است زیرا به شما نمی گوید که چرا وارد معامله شده اید و از آن خارج شده اید. سپس تصمیم می گیرید معامله خود را ببندید. به همین دلیل است که شما باید یک پنل معاملاتی خودتونو بنویسید. این یک مورد کلاسیک است که احتمالاً برای بسیاری از معامله گران اتفاق می افتد.

چرا به یک پنل معاملاتی فارکس نیاز دارید

دلایل نگه داشتن یک پنل معاملاتی فارکس

بیایید فقط بگوییم که بیشتر معامله گران خبره به پنل معاملاتی ر و معاملات خود پای بند هستند و به طور مداوم بررسی می کنند. و می دانید بیشتر معامله گران متخصص فارکس کیستند؟ حتی اگر برخی اعتراف نمی کنند ... . آنها که پول گرفتند. آنها که ماشین ها را گرفتند. همه افراد مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری خود را دریافت نمی کنند. در ریاضیات، علوم کامپیوتر، مهندسی مالی یا هر چیز دیگری، سپس به یک موسسه بزرگ مالی یا یک شرکت تجاری اختصاصی منتقل می شود. همه ما 'جوهای متوسط' هستیم که از خانه یاد می گیریم یا هر کجا که میتونیم اتصال اینترنتی پیدا کنیم. این بدان معنی است که ما یاد می گیریم که چگونه از ابتدا معامله کنیم و روشهای خودمان را توسعه دهیم. خوشبختانه، به دلیل گروه های معاملاتی اینترنت و فارکس، میتونیم با افراد متفکر، چه جدید و چه با تجربه، یاد بگیریم و ارتباط برقرار کنیم تا آن زمان یادگیری را کوتاه کنیم. با این وجود، بیشتر ما فاقد دسترسی به آن دارایی مهم برای یادگیری هر کار یا مهارت به سرعت و کارآمد: یک مربی است. یک مربی برای برخی افراد وجود دارد که آنها را در هر مرحله از راه راهنمایی می کند، به اشتباهات خود اشاره می کند، چیزهایی را که به خوبی پیش رفته است، می شناسد و آنها را نسبت به عملکرد خود نظم و پاسخگو نگه می دارد. یک مربی از هر کالیبر برای اکثر معامله گران جدید به سختی می توان به دست آورد، بنابراین ما باید به بهترین چیز بعدی بپردازیم: خود را با یک پنل معاملاتی راهنمایی کنید. یک پنل معاملاتی با جزئیات و دقیق فارکس می تواند تقریباً به اندازه داشتن مربی در حال تماشای شما از روی شانه به کمک به شما در یادگیری آن درسها باشد. هک، نگه داشتن یک پنل معاملاتی ممکن است خسته کننده و وقت گیر به نظر برسد، اما یک معامله گر فارکس اغلب می تواند از بررسی معاملات خود، بیشتر از خواندن کتاب یا حتی حضور در سمینار، اطلاعات بیشتری کسب کند. با گذشت زمان، پنل معاملاتی شما با شما رشد خواهد کرد و اگر سوابق مفصلی را در مورد همه چیز در مورد معاملات فارکس خود نگه دارید (از مسائل روانشناختی، محیط بازار، ترفندهای سیستم و غیره)، به شما کمک می کند تا درسهای مهمی را تشخیص دهید:

 1. از چه خبر خبری باید اجتناب شود؟
 2. چه مقدار کم و بیش نیاز به ریسک برای هر تجارت دارید؟
 3. چه موقع باید تجارت را شروع کنید و تماشای 'ادامه کار با کارداشیان' را متوقف کنید؟

همچنین ، شما با مجله تجارت خود چقدر نظم و انضباط دارید، پیش بینی کننده بزرگی از موفقیت کلی معاملاتی فارکس شما در جاده خواهد بود.

دلایل نگه داشتن یک پنل معاملاتی فارکس

3 موردی که باید در ژورنال معاملاتی خود داشته باشید

پاسخ این سوال ساده است ... همه چیز !!! شما هر کاری را که احساس می کنید و قبل از معامله، در طول معامله و پس از اتمام معامله، ثبت می کنید. معامله بدون در نظر گرفتن سبک یا روش معامله شما یک مهارت عملکرد است. نتیجه شما با چگونگی تجزیه و تحلیل محیط بازار، توانایی شما در ایجاد یک برنامه یا روش معامله، چقدر خوب اجرا می کنید و این برنامه را تعیین می کنید. متغیرهای زیادی وجود دارد که منجر به موفقیت می شود، بنابراین شما باید همه چیز را بنویسید تا نقاط ضعف و قوی خود را تعیین کنید.

چه چیزی را در پنل معاملاتی خود بنویسید

برای معامله گران، این به معنای ضبط است:

 1. شما چه کسی هستید و انگیزه های شما برای معامله فارکس برای یافتن روش مناسب معامله برای شما، باید بدانید که چه کسی هستید، ملاحظات سبک زندگی خود و چرا کارهایی را که انجام می دهید.
 2. دیدگاه های بازار و فلسفه اینگونه است که شما بازارها را درک کرده و قاب می کنید، و چگونه تصمیم می گیرید برای عمل و مدیریت ریسک برای حساب خود تصمیم بگیرید.
 3. مشاهدات بازار هر روز در بازار متفاوت است، اما این بدان معنا نیست که 'گرایش ها' یا 'رفتارهای' خاصی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. با مشاهده دقیق و مداوم، می توانید این 'گرایش ها' را پیدا کرده و استراتژی های خود را با آنها ایجاد یا تنظیم کنید. همچنین، اگر محیط تغییر کند، شما در بالای وضعیت قرار خواهید گرفت و با آن تغییر می کنید!
 4. اشتباهات معاملاتی و فرصت های از دست رفته، اشتباهات و فرصت های از دست رفته به همان اندازه که بازار در برابر معاملات شما پیش می رود، برای موفقیت شما مضر است. بسته شدن معاملات خیلی زود، عدم استفاده از تنظیمات قانونی ، ورود به سطح ورود اشتباه یا اندازه موقعیت و غیره باید در پنل شما ثبت شود تا در آینده از همان اشتباهات خودداری کنید.
 5. آمار عملکرد بسیاری از جنبه های عملکرد معاملاتی فارکس شما را می توان به داده های سخت اندازه گیری کرد. این یک تصویر واقع بینانه و بدون تصویر BS از نحوه کار شما به شما می دهد.

حداقل: 5 موردی که باید در پنل معاملاتی خود نگه دارید

خوب، در اینجا 3 عنصر 'باید' از یک پنل معاملاتی فارکس وجود داشته باشد:

 1. منطقه معاملات بالقوه
 2. نقطه ورود
 3. قوانین مدیریت سرمایه

منطقه معاملاتی بالقوه

برای هر تجارتی که وارد می کنید باید یک دلیل معتبر داشته باشید. این همچنین به عنوان منطق یا منطقی شناخته می شود. شما غارنشین نیستید. نه قمارباز، درست است؟ چرا برای ورود به این منطقه نگاه می کنید؟ کجا می خواهید ماشه را بکشید؟ این منطقه با هر روش تشخیص تنظیم شده در برنامه معاملاتی خود تعیین می شود. یک مثال ممکن است متقاطع دو میانگین متحرک یا مقاومت در برابر قیمت در سطح اصلاح فیبوناچی باشد. منطقه معاملاتی بالقوه شما بین قیمت فعلی و ماشه ورود شما قرار دارد. ما اکیداً پیشنهاد می کنیم که از نمودار خود عکس بگیرید که این منطقه را نشان می دهد. سعی کنید عادت داشته باشید که از نمودارهای خود عکس بگیرید. هنگامی که زمان آن رسیده است که بعداً معاملات خود را مرور کنید، داشتن توانایی دیدن آنچه بصری اتفاق افتاده است، به آموزش چشمان شما کمک می کند تا فرصت ها یا تله های احتمالی را ببینید تا در زمان واقعی از نمودارهای خود جلوگیری کنید. این به شما کمک می کند دلیل ورود به تجارت را به خاطر بسپارید ، یا به شما تحقق بخشید و مواردی را که ممکن است از آن غافل شوید ، تحقق بخشید منطقه معاملاتی بالقوه جایی است که شما معتقدید که شما با احتمال موفقیت بالایی معاملاتی می کنید و این نسبت پاداش / ریسک به نفع شماست. شما باید برای خودتان تعیین کنید که چگونه می خواهید این نیاز را برآورده کنید. وقتی در صندلی خود جلوی صفحه نمایش خود نشسته اید، 'آماده' برای معامله بودید. منطقه معاملاتی بالقوه جایی است که شما 'هدف' است. این امر شما را از ورود به معاملات بدون برنامه و تیراندازی از لگن باز می دارد.

منطقه معاملاتی بالقوه

نقطه ورود به معامله

نقطه ورودی به شما می گوید که هنگامی که در منطقه بالقوه معامله هستید چه موقع واقعاً وارد معامله می شوید. این تکنیک ورود خاص شماست. اکنون که تصمیم گرفتید جایی که به دنبال ورود به معامله هستید، اکنون باید تصمیم بگیرید که چگونه واقعاً وارد معامله شوید. آیا شما فقط کورکورانه وارد می شوید؟ اگر می خواهید از خیابان عبور کنید، آیا فقط شروع به راه رفتن می کنید؟ فقط اگر می خواهید فرار کنید. البته، شما ابتدا به هر دو روش نگاه می کنید تا مطمئن شوید که 'ایمن' است. همین رویکرد با معامله نیز عملی است. شما می خواهید مطمئن شوید که ورود به بازار 'ایمن' است (یعنی یک راه اندازی تجارت با احتمال زیاد). تکنیک ورود به شما کمک می کند تا از معامله هایی که به روشی که انتظار دارید در منطقه معامله بالقوه خود رفتار کنید، دور نگه دارید. بیایید وانمود کنیم که منطقه معاملاتی بالقوه شما جایی است که واگرایی نزولی وجود دارد. آیا شما فقط به طور خودکار کوتاه هستید؟ یا منتظر هستید که قیمت آن نزدیک به سطح مقاومت قابل توجهی باشد؟ حتی ممکن است منتظر یک کندل معکوس فرسودگی مانند یک ستاره تیراندازی باشید؟به جای انتظار ... اکنون کوتاه می شوید ، و سپس قیمت صعود را بالاتر می بینید و متوقف می شوید.فقط به این دلیل که یک منطقه خوب برای تجارت پیدا می کنید به این معنی نیست که باید فقط به سمت راست بروید. یک تکنیک ورود خوب، تأیید مطمعن برای کمک به شما در از دست دادن معاملات است. مجدداً ، یک تصویر از نمودار خود ایجاد کنید و برچسب آن را در آن قرار دهید. فراموش نکنید که شما باید یک محرک ورودی خوب را با یک منطقه تجاری بالقوه خوب ترکیب کنید. یک متقاطع متوسط ​​در حال حرکت ممکن است یک روش ورود محبوب باشد اما اگر در منطقه ای که در آن فکر می کنید وارد شوید، عامل آن نیستید، احتمالاً به مرگ شلاق خواهید خورد.استفاده از ماشه ورودی به عنوان یک روش 'ایستاده به تنهایی' دستور العمل فاجعه است.اطمینان حاصل کنید که از 'محیط' خود نیز آگاه هستید. چاقو را به یک اسلحه وارد نکنید.

قوانین مدیریت سرمایه در فارکس

شما باید قبل از اینکه وارد بازار بشیند، یک برنامه ریزی داشته باشید. این برنامه ریزی به شما می گوید که چگونه این معامله را مدیریت خواهید کرد، خواه برای شما باشد و چه در مقابل شما. ورود به معامله آسان است، در حال خروج از معامله است که در آن شما تعیین می کنید که پول خود را بدست آورید یا از دست داده اید.

این مقاله مفید بود ؟
فرم ارسال نظر
تبلیغات