- در این پست می آموزید :
🏀 - آموزش افتتاح حساب در بروکر آمارکتس 🏀 - مرحله اول ثبت نام بروکر آمارکتس 🏀 - مرحله دوم ثبت نام بروکر آمارکتس 🏀 - مرحله سوم ثبت نام بروکر آمارکتس 🏀 - مرحله چهارم ثبت نام بروکر آمارکتس

آموزش افتتاح حساب در بروکر آمارکتس

دسته بندی : آموزش ثبت نام در بروکر
معرفی و بررسی بروکر آمارکتس

بروکر آمارکتس ? یک بروکر فارکس بسیار موفق ? و نام آشنا است، که ارائه دهنده خدمات ? بروکری بسیار جذاب و جامع برای معامله سرمایه گذاران ? است. بروکر amarkets در سال 2007 به عنوان بروکر فارکس تاسیس شد، این شرکت متعلق به Amarkets Ltd و دیگران است. در حالی که Amarkets یک بروکر معاملاتی بین المللی ? است که از معامله گران از سراسر جهان پذیرفته شده است، کشورهایی وجود داره که در آن آنها معامله گران را از جمله ایالات متحده، بریتانیا، ژاپن، لیتوانی، کره شمالی، الجزایر، میانمار و عراق نمی پذیرند. بروکر آمارکتس به این کشورها خدمات رسانی نمیکنه، زیرا آنها نمیتونند به طور قانونی به دلیل تعهدات مختلف نظارتی خود به آنها خدمت کنند. Amarkets توسط اداره خدمات مالی (FSA) Saint Vincent با مجوز شماره 22567 IBC 2015 مجاز و تنظیم شده است. همچنین، بروکر آمارکتس ? عضو یک سازمان قطعنامه بین المللی اختلاف نظر به عنوان کمیسیون مالی است. این عضویت، حفاظت از مشتریان را تا 20000 دلار از طریق صندوق جبران کمیسیون کمیسیون ارائه میده. همچنین، اعتبار مالی ? آمارکتس توسط ارنست و جوان تایید شده است که یک شرکت حسابرسی بین المللی است. با تمام این موافقتنامه های نظارتی و مشارکت، Amarkets ثابت شده است که یک بروکر تجاری امن و شفاف است. ما ثابت کرده ایم که بروکر آمارکتس بروکر معتبر، برای معامله گران بازار فارکس است، اما آیا آنها هر جایزه ای ? را برای خدمات خود به دست آورده اند؟ بله، آنها جایزه های معتبر متعدد را برای خدمات خود به دست آورده اند، برخی از جوایز قابل توجه خود را که در زیر ذکر شده اند را ببینید.

 1. بهترین پلت فرم معاملاتی ?Copy Nigeria International Magazine Magazine 2021
 2. بهترین برنامه وابسته برنامه بین المللی مجله کسب و کار ?2021
 3. بهترین برنامه IB برنامه جهانی فارکس ?2021
 4. بهترین کارگزار ارزش - Middle East Global Global Forex 2020?
 5. سریع ترین رشد بروکر فارکس در شرق میانه سرمایه گذاری مصر Expo 2019
 6. بهترین فارکس معرفی جایزه برنامه کارگزار جایزه ?JFEX 2019
 7. بهترین برنامه های وابسته در بازارهای مالی مسابقه جوایز? 2016
 8. بهترین برنامه آموزشی نمایش ?FX 2011
 9. بهترین اجرای ?SPEED IAFT 2014
 10. بهترین کارگزار فارکس در برنامه های وابسته به بازار مسابقات قهرمانی ?2015
 11. توسعه پویا IAFT جوایز ?2012
 12. کشف سال خبری سال ?2009
 13. سریعترین رشد بروکری STP آسیا ?2013
 14. بالاترین میزان موفقیت مشتریان IAFT جوایز ?2014
 15. توسعه پویایی IAFT جوایز ?2017
آموزش افتتاح حساب در بروکر آمارکتس

مرحله اول ثبت نام بروکر آمارکتس

زمانی که وارد سایت بروکر آمارکتس بشین، نوشته که همین الان ثبت نام کنید. کافیه که اطلاعات خواسته شده رو پر کنید. نام و نام خانوادگی، ایمیل تون، شماره موبالیتون، پلتفرمی که قصد استفاده رو دارید رو مشخص می کنید. زمانی که این اطلاعات رو وارد کردین به مرحله بعدی میرسیم.

معرفی بروکر آمارکتس لینک ثبت نام در بروکر آمارکتس
مرحله اول ثبت نام بروکر آمارکتس

مرحله دوم ثبت نام بروکر آمارکتس

در اینجا پیام میده که افتتاح حساب شما با موفقیت انجام شده. براتون رمز عبور و شماره حساب تون رو میزنند. در این مرحله برای شما ایمیل آمده که ممکن در قسمت Imbox ایمیل تون نباشه در قسمت spam اومده باشه. ایمیلی که برای شما آمده برای تایید ایمیل تون هست. ایمیلی دیگه ای که براتون آمده یوز و پسورد تون به کابین تون هست ( اگر چنین ایمیلی براتون نیامده بود، وارد صفحه ورود به کابین تون بشین فراموشی رمز رو بزنید، از شما میخاد ایمیل ثبت نامی تونو در بروکر وارد کنید بعد از وارد کردن ایمیل ثبت نامی در بروکر، ایمیلی به ایمیل تون میاد که لینکی به شما داده میشه و با رفتن به اون لینک رمز جدید تونو وارد میکنید. توجه داشته باشید قبلش حتما ایمیل تونو در بروکر تایید کرده باشین که در بالا توضیح دادیم چطور تایید میشه).

مرحله دوم ثبت نام بروکر آمارکتس

مرحله سوم ثبت نام بروکر آمارکتس

در این مرحله باید شماره موبایلتونو تایید کنید. ابتدا وارد کابین تون در بروکر میشین. قسمت تایید تلفن رو میزنید. شماره همراه تونو وارد می کنید و کدی برای تلفن تون میاد که کد رو وارد میکنید و این مرحله هم تموم میشه و موبایلتون هم تایید میشه.

مرحله سوم ثبت نام بروکر آمارکتس

مرحله چهارم ثبت نام بروکر آمارکتس

در این مرحله فقط تایید هویت داریم، تایید آدرس ندارم. کلا در بروکر آمارکتس نیازی به تایید آدرس نیست و از شما مدرکی برای تایید آدرس تون نمیخاد. برای تایید هویت لازم که تصویر کارت ملی یا پاسپورت تونو ارسال کنید. ابتدا فیلدای خواسته شده رو پر میکنید. نام و نام خانوادگی، شماره ملی رو وارد بکنید و تاریخ تولدتون به میلادی و تاریخ انقضای کارت ملی یا پاسپورت تون که اجباری نیست. بعد از این کار کلا ثبت نام تون تکمیل میشه و اگرم سوالی باقی میمونه با چت آنلاین سایت صحبت کنید.

معرفی بروکر آمارکتس لینک ثبت نام بروکر آمارکتس
مرحله چهارم ثبت نام بروکر آمارکتس
این مقاله مفید بود ؟
فرم ارسال نظر
تبلیغات