- در این پست می آموزید :
🏀 - بونوس 30 دلاری بروکر جاست فارکس 🏀 - آیا میتونیم پاداش خوش آمدگویی رو بردارم؟ 🏀 - انواع بونوس های بروکر جاست فارکس 🏀 - بونوس 30 دلاری بروکر جاست فارکس

بونوس 30 دلاری بروکر جاست فارکس

دسته بندی : معرفی بروکر های فارکس
معرفی بونوس بازار فارکس

همانطور که بازار جهانی فارکس در حال رشد است، همچنین میزان پاداش بروکرهای فارکس به معامله گران نیز افزایش پیدا کرده. به عنوان یک واقعیت، پاداش های بروکرهای فارکس در پلتفرم معاملاتی هر بروکر فارکس ضروری است و اغلب سپرده ارائه شده و بدون پاداش سپرده، فاکتور منفی برای بروکر محسوب میشه که هنگام ثبت نام با یک بروکر جدید فارکس مورد توجه قرار گرفته میشه. معامله گران فارکس پاداش را به عنوان وسیله ای به عنوان وسیله ای برای کمتر شدن ریسک در سرمایه در حساب در نظر می گیرند.  معاملات جفت ارزهای بازار فارکس هزاران سرمایه گذار جدید را جذب میکنه، زیرا این بازار جهانی بزرگ با سرمایه کم برای معامله گران فراهم کرده با وجود شرایط بونس سرمایه کم مشتریان. اما مانند سایر فرصت های معاملاتی و سرمایه گذاری، بهتر که با یک بروکر فارکس معتبر برای دسترسی به این بازار کار کنیم. علاوه بر این، بسیاری از آنها پاداش های مختلفی را ارائه میدن، و این باعث میشه که آنها را انتخاب کنید. در این مقاله، ما در مورد یکی بهترین بروکرهای فارکس که با پاداش 30 دلاری یاد خواهیم گرفت. بیایید با اصول اولیه شروع کنیم.

بونوس بروکرهای فارکس یعنی چی؟

شرکت های کارگزاری از پاداش های فارکس به عنوان هدیه برای معامله گران جدید میگذارند. جایزه فارکس یا یک مقدار ثابت یا یک درصد از سپرده اولیه برای مشتریان میگذارند، و معامله گران زمانی میتونند به این بونس ها دردسترسی پیدا کنند که یک حساب کاربری بازکنند.

بونوس 30 دلاری بروکر جاست فارکس

آیا میتونیم پاداش خوش آمدگویی رو بردارم؟

شما نمیتونید پاداش خوش گویی رو بردارین با این حال، شما میتونید سود حاصل از تجارت پاداش خوش آمدید را از دست ندهید. این برداشت نیز به شرایط خاصی اعمال میشه. متأسفانه، بسیاری از مردم یک حساب کاربری برای دریافت پاداش خوش گویی ایجاد میکنند و پس از خروج آن ناپدید میشند. به همین دلیل، معامله گران جدید فارکس باید تمام شرایطی را برای خروج انجام دهند. علاوه بر این، هر بروکر فارکس با پاداش دارای شرایط برداشت خاص است؛ اطمینان حاصل کنید که با آنها آشنا هستید.

آیا میتونیم پاداش خوش آمدگویی رو بردارم؟

انواع بونوس های بروکر جاست فارکس

تمام معامله گران جدید فارکس میتونند از انواع مختلف پاداش بهره مند شوند. با این حال، هیچ جایزه بروکر فارکس برای هر معامله گر نیست. بنابراین هر جنبه ای از انواع اصلی را مرور کنید و یکی را انتخاب کنید که مناسب شما باشه. هنگامی که شما به یک بروکر فارکس با یک جایزه بپیوندید، پس از ایجاد سپرده، مبلغ خاصی را در حساب کاربری خود پاداش خواهید داد. این پاداش جایزه سپرده فارکس نامیده می شود. مقدار خاصی از پاداش بستگی به مقدار سپرده شما دارد. بروکر جاست فارکس بونس %100 سپرده رو برای مشتریان خود گذاشته است و تا حداکثر تا مبلغ 20000 دلار سپرده این بونس فعال است.

شرایط  و ضوابط بونس %100 سپرده

این پاداش به تمام حساب های تجاری کلاسیک و NDD معتبر است. اگر می خواهید پاداش دریافت کنید، باید حداقل 100 دلار را سپرده باشید. سود در هر زمان برای خروج در دسترس است، زیرا این پاداش خود را لغو نخواهد کرد. مشتری فرصتی برای انتخاب مبلغ پاداش را به عنوان گزینه های 10٪، 25٪، 50٪، 75٪ یا 100٪ در هر سپرده از 100 دلار و بیشتر است. حداکثر مبلغ پاداش 20000دلار است.

انواع بونوس های بروکر جاست فارکس

بونوس 30 دلاری بروکر جاست فارکس

برای اینکه بتونید 30 دلار بونوس بروکر جاست فارکس رو استفاده کنید، ابتدا باید در سایت بروکر جاست فارکس ثبت نام کنید. آموزش ثبت نام در بروکر جاست فارکس در لینک زیر موجوده، میتونید به این مقاله برین و آموزش تصویری بروکر جاست فارکس رو مشاهده کنید.

آموزش تصویری ثبت نام بروکر جاست فارکس

 در قدم دوم یک حساب خوش آمدگویی (Prime) باید باز کنید. شما باید اطمینان پیدا کنید که تمام شرایط بونس خوش آمدگویی رو دارین. شرایط بونس در لینک زیر وجود داره.

شرایط بونوس بروکر جاست فارکس

بعد از اینکه در بروکر جاست فارکس حساب باز کردین و حساب خوش آمدگویی (Prime) باز کردین بعد از چت ساعت به صورت اتومات براتون واریز میشه. جهت پیگیری با چت آنلاین سایت بروکر فارسی صحبت کنید، جواب تونو دقیق میدن.

این مقاله مفید بود ؟
فرم ارسال نظر
سلام لیست بروکر های معتبر فارکس با بونوس رو دارید بفرستید برام؟ بهزاد مکرم
سلام لیست بروکر های معتبر فارکس با بونوس رو دارید بفرستید برام؟
سلام وقتتون بخیر به ایمیل تون ارسال شد
سلام وقتتون بخیر به ایمیل تون ارسال شد مدیر
تبلیغات