- در این پست می آموزید :
🏀 - 8 نشانه در معاملات فارکس 🏀 - پ-کسب و کار شما به درستی تامین مالی میشه 🏀 - ج-شما حواستان به هزینه های خود هستید

8 نشانه در معاملات فارکس

دسته بندی : رفتار قیمت
نشانه های معاملات فارکس

همه معامله گران دوست دارن سود کنند. اما در حالی که همه به حد سود خودمون توجه داریم، بعضی از معامله گران با معاملات خودشون مانند یک تجارت رفتار نمی کنند. برخی این کار را برای درآمد اضافی انجام میدن، برخی دوست دارند با بازارها به عنوان سرگرمی بازی کنند، و برخی آن را به صورت پاره وقت یا تمام وقت به کار خود تبدیل می کنند. در اینجا نشانه هایی وجود داره که نشون میده شما در حال رشد در معاملات فارکس هستید:

الف-شما یک هدف مهم دارید

اگر بدانید چرا کاری را که انجام می دهید انجام می دهید، احتمال موفقیت شما بیشتر میشه. بیانیه چشم انداز ماموریت مشخص میکنه که هدف شما چیست و چگونه آینده کسب و کار خود را می بینید. همچنین به هدایت اهداف و اجرای شما کمک میکنه.

ب-شما یک طرح معاملاتی دارید

کسب و کار بدون برنامه چیست؟ «بیت کوین بخرید و تا ماه نگه دارید» یک طرح معاملاتی نیست.

طرح شما باید به سوالات خاصی مانند:

  1. با کدوم سرمایه میخاین معامله کنید؟
  2. از چه استراتژی های (سودآور) استفاده میخاین بکنید؟
  3. فرآیندهای شما در شناسایی، اجرا و ثبت معاملات چیست؟
  4. شاخص های کلیدی عملکرد شما چیست؟
  5. معیارهای شما برای موفقیت کوتاه مدت و بلند مدت چیست؟
  6. قبل از ارزیابی مجدد کسب و کارتان چقدر زمان و سرمایه اختصاص میدین؟

یک طرح کسب و کار باید به شما کمک کنه تا اهداف خود را به درستی تنظیم کنید، بدونید چه زمانی باید تغییرات لازم را ایجاد کنید، و بر بهینه ترین استفاده از زمان و منابع خود تمرکز کنید.

8 نشانه در معاملات فارکس

پ-کسب و کار شما به درستی تامین مالی میشه

در حالی که صرفاً ریسک کردن پولی که میتونید از دست بدین، شایستگی داره بااین سرمایه در فارکس کار کنید. تامین مالی مناسب به شما این امکان را میده که دوره های کسب و کار بد (معاملات ضعیف) را از بین ببرید و شانس بیشتری برای زنده ماندن به اندازه کافی به شما میده تا دوره هایی از معاملات خوب رو تجربه کنید. در این یادداشت، شما همچنین باید یک صندوق معاملاتی جداگانه داشته باشید. نه تنها ردیابی P / L را آسان‌تر می‌کنه، بلکه از بودجه تعطیلات شما و خانواده‌تان نیز محافظت می‌کنه.

ت-شما یک لبه دارید

داشتن چیزی که شما را از 'رقبای' خودتون متمایز میکنه، شانس موفقیت شما را افزایش میده. چه دانشی باشه که در آن تخصص داشته‌اید، چه رشته‌ای که شما در آن تخصص داشته‌اید، یا مجموعه‌ای از کتاب‌های معاملاتی، باید مزیتی داشته باشید که در شرایط مختلف معاملاتی سود ثابتی برای شما ایجاد کنه.

ث-شما یک برنامه روزانه سخت را رعایت می کنید

اگر در مورد رشد کسب و کار خود جدی هستید، پس باید زمانی که فرصت ها ظاهر میشه، در اطراف باشید. این به این معنی که هر روز حاضر شوید و یک برنامه زمانی برای تحقیق، آماده سازی قبل از معاملات، تنظیمات معاملاتی، و ژورنال تهیه کنید.

پ-کسب و کار شما به درستی تامین مالی میشه

ج-شما حواستان به هزینه های خود هستید

اگر ندونید هزینه هایتان از کجا تامین میشه، نمیتونید عملیات خود را بهینه کنید. جدا از دارایی‌هایی مانند مانیتورها و اشتراک‌های پولی، باید اسپرد، کارمزد کارگزار، تفاوت نرخ بهره، الزامات حاشیه و شرایط مالیاتی را نیز بدانید. هزینه‌های دیگر، مانند هزینه‌های فرصت (ایده‌های برنده‌ای که به دلیل سرمایه‌گذاری سرمایه‌تان در جای دیگری از آن استفاده نکردید)، هزینه‌های روان‌شناختی (از دست دادن اعتماد به یک معامله با ضرر)، و هزینه‌های سلامتی (هر چیزی که شما را از فرم تصمیم‌گیری برترتان خارج کند. ) همچنین باید هنگام پالایش فرآیندهای خود در نظر گرفته شود.

چ-شما زیان را به عنوان هزینه انجام معاملات می شناسید

درست مانند بازرگانان برای مشتریانی که پولی پرداخت نمی کنند، خراب شدن محصول و دزدی را جبران می کنند، معامله گران حرفه ای نیز ضرر را به عنوان بخشی ضروری از تجارت می دانند.

نکته کلیدی این است که زیان معاملات را کوچک نگه دارید و در عین حال سود و فرصت ها را به حداکثر برسانید.

ح-شما متعهد به بهبود کسب و کار خود هستید

به عنوان یک صاحب کسب و کار، محافظت از سرمایه خود کافی نیست - شما همچنین باید آن را رشد دهید. چرا از یک استراتژی معاملاتی درآمد کسب کنید در حالی که میتونید از دو یا سه استراتژی سود ببرید؟ میتونید با توجه به آمار معاملات برای فرصت های بهبود، یادگیری از معامله گران دیگر و سرمایه گذاری زمان، تلاش و پول برای توسعه مهارت و استراتژی شروع کنید.

این مقاله مفید بود ؟
فرم ارسال نظر
تبلیغات