- در این پست می آموزید :
🏀 - 3 روش معاملاتی سود آور در بازار فارکس 🏀 - با ضرر و از دست دادن فرصت معاملاتی راحت باشید 🏀 - از کاهش عملکرد در معاملات اجتناب کنید

3 روش معاملاتی سود آور در بازار فارکس

دسته بندی : رفتار قیمت

پایبندی به استراتژی های معاملاتی

برای کسانی که تازه وارد بازار فارکس شده اند و برای کسی که مدتی است در این بازار هستند، این فکر وجود داره که 'چرا برخی افراد به طور مداوم سود می کنند در حالی که من اغلب  ضرر میکنم؟ رازش اینکه آنها هم متحمل شکست میشن، اما با روحیه درست آن را می پذیرند و میدونند که بخشی از بازار است. نکته مهم این است که آنها ضمن حفظ نظم در دوره های باخت، هرگز شکست را قبول نمی کنند و مدام خود را برای بازار خوب تمرین میکنن. خبر خوب این است که شما همچنین میتونید یک معامله گر موفق باشید که سود خوبی کسب می کنه. هیچ کس یک تاجر زاده نیست و یادگیری این تجارت قطعا علم دست نیافتنی نیست. ویژگی های یک معامله گر خوب را مطمئناً می توان آموخت. بسیاری از معامله گران سودآور در بازار فارکس در هیچ زمینه مالی مرتبطی آموزش ندیده اند، با این حال به خوبی سود می کنند و به طور مداوم پول در می آورند. با وجود موقعیت فعلی شما در منحنی یادگیری، مطمئناً معاملات سودآور برای شما امکان پذیر است. اما باید روی آن کار کنید و احتمالاً تغییراتی را نسبت به کاری که قبلا انجام می‌دهید انجام دهید.

معامله انجام دادن بازی نیست و در طول دوره یادگیری شما باید با زمان ها و موانع سختی روبرو شوید. یک معامله گر خوب باید همیشه آماده رویارویی با چالش ها باشد. هدف و تلاش برای رسیدن به آن باید شما را مجذوب خود کند و ضررهای رخ داده نباید شما را از تلاش فعالانه برای رسیدن به هدف منصرف کند. اگر برای تجارت به شما پول نمی دادند، آیا باز هم آن را دوست داشتید و از چالش لذت می بردید؟ اگر چنین است، مطمئن باشید که تعهد لازم برای موفقیت را حفظ می کنید.

3 روش معاملاتی سود آور در بازار فارکس

با ضرر و از دست دادن فرصت معاملاتی راحت باشید

باید باور کنید که صندوق ورودی من همیشه پر است و یک سال است که ظرفیتش پر شده است. این به دلیل درخواست بی وقفه برای سیستم با نرخ بالا است. به خودی خود، نرخ سودآوری را تضمین نمی کند. نکته بحث برانگیزی که در اینجا باید به آن توجه کرد این است که معامله‌گران ناموفقی که نرخ برد بالا را انتخاب می‌کنند، واقعاً درخواست غرامت می‌کنند. عدم امید و ناآگاهی از این واقعیت که هیچ چیز در معاملات بازار فارکس ثابت نیست، آنها را به سمت یک چیز محکم ترغیب می کند و انتظار جبران دارند. وسواس بر درصد برد بالا کوته بینانه است.

اگر هدف شما و تلاش برای رسیدن به هدف نتیجه مطلوب را به همراه نداشته باشد، مقصر کسی جز خودتان نیست. این نشان می دهد که نیت شما در مقابل اعمال و عقاید شما قرار دارد. گفتن یا فکر کردن، 'من می خواهم یک معامله گر موفق و ثابت باشم' یک چیز است. اما اگر لحظه ای فرا برسد که ژورنال معاملاتی خود را پر کنید و از آن خودداری کنید، در این صورت بین ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه شما ناسازگاری وجود دارد.

با ضرر و از دست دادن فرصت معاملاتی راحت باشید

از کاهش عملکرد در معاملات اجتناب کنید

چه چیزی است که بدون شکست تحت عملکرد ترویج می کند؟ بهانه. آیا تا به حال بهانه ای برای نتایج خود در معاملات استفاده کرده اید؟ اگر چنین است، شما آن را برای کم کارایی بیشتر محتمل می کنید. بهترین راه برای جلوگیری از کاهش عملکرد در معاملات این است که از شر بهانه ها خلاص شوید. رویکرد 'بدون بهانه' را برای تجارت اتخاذ کنید. بهتر است شعار 'من مسئولم' را بخوانید و دنبال کنید. ممکن است کنترل همه چیزهایی که در بازار اتفاق می افتد را نداشته باشید، اما مسئول عملکرد خود هستید.

در نهایت، پیشنهادات فوق را تجزیه و تحلیل کنید و از خود بپرسید که آیا پیشنهادات به شما کمک می‌کند و در صورت پذیرش، در تغییر طرز فکر و رویکرد شما نسبت به معاملات کمک می‌کنه. با نحوه تبدیل شدن به یک معامله گر موفق بازار فارکس آشنا شوید.

این مقاله مفید بود ؟
فرم ارسال نظر
تبلیغات