- در این پست می آموزید :
🏀 - آموزش ثبت نام در بروکر فیبوگروپ 🏀 - مرحله اول ثبت نام در بروکر فیبوگروپ 🏀 - مرحله دوم ثبت نام در بروکر فیبوگروپ 🏀 - مرحله سوم ثبت نام در بروکر فیبوگروپ 🏀 - مرحله چهارم ثبت نام در بروکر فیبوگروپ 🏀 - جمع بندی

آموزش ثبت نام در بروکر فیبوگروپ

دسته بندی : آموزش ثبت نام در بروکر

معرفی بروکر فیبوگروپ

بروکر فیبوگروپ در سال 1998 در اتریش تأسیس شد، جایی که دفتر مرکزی آن نیز وجود داره. از زمان آغاز به کار بروکر فیبوگروپ، تونسته به کشورهای دیگر ارائه خدمات بده. دفاتر آن در مونیخ، وین، آلماتی، لیماسول و شانگهای قرار داده که مراکز تجاری پر جنب و جوشی هستند و اهرم مورد نیاز را در عملیات فراهم می کنند. بروکر فیبوگروپ در تلاش برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود از هیچ تلاشی فروگذار نکرده. این بروکر متعهد که نیازهای مشتریان برآورده کنه و همچنین به سوالات مختلف آنها پاسخ بده. بروکر فیبوگروپ، جز معتبرترین بروکرهای بازار فارکس می باشد و این در مجوزهای که فعالیت های خود را از آنجا اداره میکنه میتونید ببینید. از جمله مجوزهای گرفته شده عبارتند از:

  1. مجوز معتبر از کمیسیون خدمات مالی (FSC)، نهادی که فعالیت های آن را در جزایر ویرجین بریتانیا اداره می کند.
  2. مجوز رسمی از برای فعالیت در قبرس از کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC) است.
  3. بروکر فیبوگروپ از قوانین تعیین شده توسط این نهادهای نظارتی برای دومین نهاد نظارتی پیروی می کند. از جمله قوانینی که با آن مطابقت داره، قوانین مربوط به سرمایه مشتریان است.

در بازارهای مالی امروزه، بروکر فیبوگروپ یکی از بهترین و معتبرترین بروکرهای بازار فارکس در خدمات و محصولات معاملات معاملات آنلاین است. تیم بروکر از همان ابتدای فعالیت فیبوگروپ، همواره به اصول شرایط و خدمات بسیار شفاف برای حفظ منافع مشتریان و رعایت کامل الزامات صنعت قابل اجرا و توصیه‌های رگولاتوری ملی پایبند بوده است. مشتریان بروکر فیبوگروپ، چه خصوصی و چه سازمانی، میتونن این اطمینان پیدا کنند که همه محصولات ارائه شده توسط هر یک از شرکت های تابعه در گروه معاملات فارکس، بالاترین استانداردهای مالی را و تحت مقررات مقامات مالی معتبر ملی هستند.

بروکر فیبوگروپ معاملات CFD فارکس را با همان شرایط معاملاتی فراهم می کنه. بروکر فیبوگروپ به منظور بهبود خدمات ارائه شده نیازهای هر معامله گر را به طور مستمر بررسی می کنه. بنابراین، معاملات فارکس فیبوگروپ همیشه موثر و سودآور است. ابزارهایی مانند ماشین حساب ارز و بررسی روزانه بازار برای کمک به معامله گر در جمع آوری تمام داده های بازار لازم برای معامله در نظر گرفته شده است. بررسی‌های بروکر فیبوگروپ که در انجمن‌های موضوعی مختلف پیدا کرده ثابت میکنه که این بروکر در جامعه معامله‌گران ارز بین‌المللی خدمات متنوع زیادی ارائه میده.

آموزش ثبت نام در بروکر فیبوگروپ

مرحله اول ثبت نام در بروکر فیبوگروپ

زمانی که روی لینک ثبت نام کلیک می کنید ( لینک ثبت نام ) صفحه زیر بازمیشه. در گوشه سمت چپ که مشخص کردیم کلیک کنید تا صفحه ثبت نام باز بشه.

مرحله اول ثبت نام در بروکر فیبوگروپ

مرحله دوم ثبت نام در بروکر فیبوگروپ

در این مرحله ثبت نام بروکر فیبوگروپ نام و نام خانوادگی، ایمیل تون و شماره تلفن همراه تونو رو وارد می کنید سپس افتتاح حساب معاملاتی رو میزنید.

مرحله دوم ثبت نام در بروکر فیبوگروپ

مرحله سوم ثبت نام در بروکر فیبوگروپ

در این مرحله روی گزینه تایید ایمیل کلیک می کنید. حالا ایمیل تونو چک میکنید روزی گزینه تایید ایمیل کلیک میکنید تا ایمیل تون تایید بشه. سپس یکی یکی گزینه ها رو میزنید مشخصات تونو که کامل می کنید. سپس گزینه افتتاح حساب معاملاتی رو میزنید.

مرحله سوم ثبت نام در بروکر فیبوگروپ

مرحله چهارم ثبت نام در بروکر فیبوگروپ

طبق تصویر زیر روی گزینه افتتاح حساب کلیک کنید تا به راحتی براتون افتتاح حساب انجام بشه.

مرحله چهارم ثبت نام در بروکر فیبوگروپ

جمع بندی

بروکر فیبوگروپ یک بسیار قابل اعتماد برای ایرانیان می باشه و برنده جایزه NDD است که بخشی از گروهی است که در سراسر جهان فعالیت میکنه. معاملات جفت ارز و فلزات نقطه‌ای را از طریق مجموعه‌ای از پلتفرم‌های معاملاتی قوی تحت شرایط معاملاتی رقابتی ارائه می‌کند. برای جمع بندی موارد فوق، در اینجا مزایا و معایب در رابطه با این بروکر معرفی می کنیم:

مزایا :

  1. به خوبی تنظیم شده است
  2. اسپردهای کمی داره
  3. تنوع پلتفرم های معاملاتی
  4. برنده جایزه NDD
  5. سهام معاملاتی معاملات خودرو روهم داره

معایب:

بدون CFD کالا و شاخص

این مقاله مفید بود ؟
فرم ارسال نظر
تبلیغات