- در این پست می آموزید :
🏀 - آموزش ثبت نام در بروکر HYCM 🏀 - آیا می توانم یک حساب آزمایشی با بروکر HYCM باز کنم؟ 🏀 - ✔ مراحل ثبت نام بروکر ???? HYCM 🏀 - مرحله دوم ثبت نام بروکر hycm 🏀 - مرحله سوم ثبت نام بروکر hycm 🏀 - مرحله چهارم ثبت نام بروکر hycm 🏀 - مرحله پنجم ثبت نام بروکر hycm 🏀 - مرحله ششم ثبت نام بروکر hycm 🏀 - مرحله هفتم ثبت نام بروکر hycm 🏀 - مرحله هشتم ثبت نام بروکر hycm 🏀 - مرحله نهم ثبت نام بروکر hycm 🏀 - مرحله دهم ثبت نام بروکر hycm 🏀 - مرحله یازدهم ثبت نام بروکر hycm 🏀 - مرحله دوازدهم ثبت نام بروکر hycm 🏀 - نتیجه گیری در مورد بروکر HYCM

آموزش ثبت نام در بروکر HYCM

دسته بندی : معرفی بروکر های فارکس
? معرفی بروکر HYCM ?

بروکر HYCM ✔ با سابقه 40 سال در بازار فارکس، یکی از بهترین بروکرهای بازار  فارکس می باشد، که پشتیبانی زبان فارسی را انجام میده. ایرانیان به راحتی میتونند در هر نقطه که زندگی می کنند افتتاح حساب کنند. ما در اینجا آموزش افتتاح حساب بروکرhycm  را به نمایش می گذاریم تا بتونید از خدمات این بروکر محبوب استفاده کنید و هرجا مشکلی پیش آمد با پشتیبان فارسی بروکر hycm می توانید صحبت کنید. بروکر HYCM یکی از معتبرترین بروکرهای بازار فارکس در سطح جهانی می باشد که تحت گروه بازار سرمایه Henyep است، یک شرکت جهانی با بیش از چهار دهه تجربه در آسیا، اروپا و خاورمیانه می باشد. بروکر hycm از زمان شروع به کار خود را به عنوان یکی از بروکرهای مالی معتبر و قابل اعتماد معرفی کرده است. پشتیبانی برای هر دو پلتفرم MT4 و MT5 در کنار مجموعه آموزشی جامع بازار درسایت بروکر hycm ارائه می شود که برای معامله گران در تمام سطوح تجربه مفید است. با این حال، اصول تجزیه و تحلیل بروکر HYCM محدود است و معامله گران را مجبور می کند اخبار بازار را در جای دیگری جستجو کنند.

 آموزش ثبت نام در بروکر HYCM

آیا می توانم یک حساب آزمایشی با بروکر HYCM باز کنم؟

فقط مشتریان ثبت نام شده در بروکر HYCM ? می توانند یک حساب آزمایشی برای تمرین در بازار فارکس یا امتحان کردن استراتژی های جدید بدون خطر قبل از دست دادن پول واقعی حساب باز کنند. حساب آزمایشی در بروکر hycm شبیه به حساب کاربری زنده است و معامله گران همان عملکرد را دارند، به جز توانایی برداشت پول می باشند. برای باز کردن یک حساب آزمایشی در بروکر HYCM، معامله‌گران باید به پورتال خود رفته و روی «ایجاد حساب آزمایشی» در منوی «حساب تجاری» کلیک کنند. پلتفرم MetaTrader 4 برای حساب آزمایشی استفاده می شود. مشتریان هر مقدار دلار ? که بخواهند در حساب آزمایشی می توانند افتتاح حساب کنند و همچنین مشتریان می‌توانند هر تعداد حساب آزمایشی ✔ را که بخواهند در یک بازه زمانی نامحدود باز کنند.

آیا می توانم یک حساب آزمایشی با بروکر HYCM باز کنم؟

✔ مراحل ثبت نام بروکر ???? HYCM

مرحله اول

 روی یکی از بنرهای که در سایت متعلق به بروکر HYCM می باشد کلیک کنید. تصویر زیر به نمایش در می آید.

ابتدا نام و نام خانوادگی را به حروف لاتین بنویسید سپس ایمیل خود را وارد کنید و در قسمت بعدی پیش شماره متعلق به ایران را پیدا کنید و شماره همراه خود را ثبت کنید، گزینه NEXT  را کلیک کنید.

✔ مراحل ثبت نام بروکر  ???? HYCM

مرحله دوم ثبت نام بروکر hycm

در این مرحله ابتدا کشور ایران را انتخاب می کنید و تاریخ تولدتان را به میلادی وارد می کنید. اگر تاریخ تولدتون را به میلادی نمی دانید کافی است در گوگل سرچ کنید تبدیل تاریخ شمسی به میلادی، آنگاه می توانید از سایت های مربوط تاریخ میلادی خودتان را به میلادی تبدیل کنید و در سایت ثبت کنید. آدرس منزل خود را با درج خیابان و کوچه و شماره پلاک ثبت کنید. و در آخر شهری که در آن ساکن هستنید ثبت کنید و گزینه NEXT را بزنید.

مرحله دوم ثبت نام بروکر hycm

مرحله سوم ثبت نام بروکر hycm

 در اینجا پلتفرم معاملاتی که قصد استفاده از آن را دارید انتخاب کنید. سپس نوع حساب که قصد افتتاح حساب را دارید انتخاب کنید. مقدار اهرم معاملاتی خود را تایین کنید و نوع واحد پولی که می خواهید از استفاده کنید انتخاب کنید( توصیه می شود برحسب دلار باشد).

مرحله سوم  ثبت نام بروکر hycm

مرحله چهارم ثبت نام بروکر hycm

در این مرحله از شما سوال می پرسند که شما گزارشگر هستنید. گزینه خیر را بزنید . از شما سوال می کنند که در شخصیت سیاسی دارید. گزینه خیر را بزنید . در انتها یک پسورد برای پنل بروکر خود انتخاب کنید و گزینه NEXT را انتخاب کنید.  گزینه های لازم که موافقت شما از قوانین و مقررات بروکر HYCM است تیک بزنید و گزینه submit را بزنید.

مرحله چهارم  ثبت نام بروکر hycm

مرحله پنجم ثبت نام بروکر hycm

در این مرحله وارد پنل کاربری خودتون در بروکر hycm شده اید. روی قسمت تایید در گوشه سمت چپ کلیک کنید.

مرحله پنجم  ثبت نام بروکر hycm

مرحله ششم ثبت نام بروکر hycm

 در این مرحله میزان درآمد سالیانه که دارید رو انتخاب کنید.

مرحله ششم  ثبت نام بروکر hycm

مرحله هفتم ثبت نام بروکر hycm

مقدار تقریبی سرمایه که قصد دارید در بروکر hycm وارد کنید و سرمایه گذاری کنید را انتخاب کنید.

مرحله هفتم ثبت نام بروکر hycm

مرحله هشتم ثبت نام بروکر hycm

 مبلغ تخمینی موجود برای تجارت در 12 ماه آینده را انتخاب کنید.

مرحله هشتم ثبت نام بروکر hycm

مرحله نهم ثبت نام بروکر hycm

وضعیت شغلی خود را انتخاب کنید.

مرحله نهم ثبت نام بروکر hycm

مرحله دهم ثبت نام بروکر hycm

موافقت خود را با شرایط بروکر انتخاب می کنید و گزینه ارسال را کلیک می زنید. در این حالت صفحه ای باز می شود گزینه آپلود اسناد را انتخاب کنید.

مرحله دهم ثبت نام بروکر hycm

مرحله یازدهم ثبت نام بروکر hycm

در این مرحله سندی که برای تایید هویت شما می خواهید  ارسال کنید انتخاب کنید.

مرحله یازدهم ثبت نام بروکر hycm

مرحله دوازدهم ثبت نام بروکر hycm

در این مرحله سندی که آدرس شما با نام و مشخصات شما است ارسال کنید( می توانید فیش بانکی که مبلغی به حساب شما واریز شده بفرستین).

مرحله دوازدهم ثبت نام بروکر hycm

نتیجه گیری در مورد بروکر HYCM

همان طور که متوجه شده اید،  بروکر HYCM دارای شهرت قوی و بسیار قابل اعتماد در بازار مالی می باشد. بروکر hycm آماده به ارائه خدمات حرفه ای به معامله گران در بازار فارکس می باشد که بسیار منظم و مورد توجه معامله گران می باشد. معامله گرانی که قصد دارند با سرمایه گذاری کم شروع کنند، می توانند از طریق افتتاح حساب در بروکر HYCM به این بازار مالی وسیع راه پیدا کنند. حداقل سپرده گذاری در این بروکر 100 دلار ? می باشد.

این مقاله مفید بود ؟
فرم ارسال نظر
تبلیغات