- در این پست می آموزید :
🏀 - معرفی بروکر HYCM 🏀 - آیا بروکر HYCM معتبره؟ 🏀 - امنیت حساب های بروکر hycm 🏀 - آیا بروکر HYCM معتبر یا نه ؟ 🏀 - اهرم معاملاتی بروکر HYCM 🏀 - انواع حساب بروکر HYCM 🏀 - نحوه واریز دلار با HYCM 🏀 - ویژگی های MetaTrader 5 بروکر HYCM 🏀 - معامله با موبایل در بروکر HYCM 🏀 - پشتیبانی مشتری بروکر HYCM

معرفی بروکر HYCM

دسته بندی : معرفی بروکر های فارکس
معرفی بروکر HYCM

?بروکر HYCM یا market  Henyep یکی از موفق ترین بروکرهای بازار فارکس محسوب میشه و در حال حاضر بیش از 40 سال ? فعالیت در بازار فارکس یکی از بهترین بروکرهای بازار فارکس است. بروکر hycm عضو گروه Henyep است که این شرکت، هلدینگ بین المللی مالی می باشه ? که در سال ?1977 تأسیس شد و دفتر مرکزیش در لندن، است که در زمینه خدمات مالی و آموزشی فعالیت می کنه. به عنوان حامی اصلی بروکر HYCM، یک مقررات سختگیرانه گذاشته که بروکر hycm در سراسر دفاتر خود در شهرهای بزرگ جهان ازجمله لندن، لیماسول (قبرس)، هنگ کنگ و دبی که فعالیت میکنند، باید با سازمان های نظارتی در هر حوزه قضایی شهری که فعالیت میکنه مطابقت داشته باشه. بهترین بروکرهای بازار فارکس واسطه های هستند که به معامله گران امکان دسترسی به پلتفرمی رو میده که به آنها امکان خرید و فروش جفت ارزها را در بازار فارکس می دهند. بروکرهای بازار فارکس به عنوان واسطه گر بین بازار فارکس و معامله گران با سرمایه های کم عمل می کند. HYCM به معامله‌گران این امکان را می‌دهد که بین سه نوع حساب، بهترین حساب را انتخاب کنه تا با استراتژی معاملاتی مختلف و سطوح تجربه معامله‌گران مطابقت داشته باشه، چه معامله‌گر مبتدی و چه معامله گر حرفه‌ای  باشه. بروکر hycm خدمات خودش رو به معامله گران بیش از 130 کشور جهان از جمله ایران ارائه میده. این بروکر مشتری از ایالات متحده آمریکا یا کشور کانادا قبول نمیکنه. سایت رسمی بروکرHYCM به 14 زبان زنده دنیا ترجمه شده از جمله فارسی روی سایت قرار دادن و اینکه این بروکر برای مشتریان ایرانی ساپورت فارسی زبان قراردادن که هر زمان در طول روز در تلگرام پیام بدین پاسخگو هستند. بروکر hycm که یکی از معتبرترین بروکرهای بازار فارکس است. بروکر hycm پیشرو در ارائه خدمات مالی به ما به سیستم نظارتی (cfd) و خدمات معاملاتی فارکس، با سابقه اجرایی بیش از 40 سال است. نام تجاری بروکر HYCM جزئی از دارایی های مالی کمپانی بین المللی و بزرگ Henyep Capital Markets می باشه که شامل نمایندگی های تجاری مختلف در انگلستان، هنگ کنگ، دبی و قبرس می باشه. شرکتهای زیر جزئی از HYCM هستند:

 1. Henyep Capital Markets (UK) Limited، تنظیم شده شرکت رفتار مالی (FCA)
 2. HYCM (Europe) Ltd، دارای مجوز توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار کشور قبرس (CySEC)
 3. Henyep Capital Markets (DIFC) Limited، تحت حمایت شرکت خدمات مالی دبی (DFSA)
 4. HYCM Ltd، تحت نظارت مالی جزایر کیمن (CIMA)

افتخارات بروکر hycm

2011 - بهترین بروکر جهانی ?
2012 - بهترین بروکر FX در شمال اروپا?
2014 - بهترین بروکر در آسیای شرقی?
2017 - بهترین بروکر فارکس در امارات?
2019 - بهترین بروکر بازار فارکس?

معرفی بروکر HYCM

آیا بروکر HYCM معتبره؟

?دفتر اصلی Henyep Capital Markets در لندن مستقره و زیر نظر  FCA، که امنیت قانونی مناسب را برای مشتریان تضمین می کنه فعالیت میکنه. سایر مراکز دیگر بروکر HYCM دارای مجوزهای مناسب می باشند و دفاتر اصلی آنها در دبی، قبرس و غیره که پیروی بی نظیر از دستورالعمل های قانونی را انجام می دهند می باشند. بروکر HYCM، بروکری هست که همیشه آنلاین و توسط مقامات سطح بالا تنظیم شده و HYCM را به یک بروکر قابل اعتماد برای کاربران تبدیل کرده. به عنوان مثال بروکر hycm توسط FCA (مرجع رفتار مالی) در انگلستان، CySEC (کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس) نظارت میشه. به طور مشابه، در اروپا، توسط EMIR (مقررات زیرساخت بازار اروپا) کنترل میشه. بروکر hycm در دبی، بیشتر  تحت نظارت DFSA (سازمان خدمات مالی دبی) است. به غیر از این مقامات سطح بالا، HYCM از قوانین و مقررات مالی متعددی پیروی می کنه. به همین دلیل است که با گذشت زمان، به مطمئن ترین کانال برای معامله گران تبدیل شده. بروکر hycm کاملاً منظم، معامله گران میتونند به این بروکر اعتماد کنند که hycm از روش های سختگیرانه مالی پیروی میکنه. ما به طور مختصر و مفید ویژگی های HYCM رو براتون گذاشته ایم

 • بروکری مطمعا (به بروکر hycm در زمینه امتیاز دهی، امتیاز 85 از 100 برای hycm ثبت شده).
 •  اطلاعات بروکر hycm در سایت رسمی شون کامل نیست.
 • بروکر hycm بیش از چهل سال در زمینه بازار فارکس فعالیت میکنه.
 • بروکر امکان افتتاح حساب با سرمایه کم ندارد ( حداقل افتتاح حساب برای اولین بار 200 دلار است).
 • امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال برای همه کشورها در دسترس نیست.
 • افتتاح حساب آزمایشی یا دمو (Demo) به صورت رایگان انجام میشه.
 • رگوله CIMA, CySEC, FCA, SVGFSA

   

  آیا بروکر HYCM معتبره؟

  امنیت حساب های بروکر hycm

  به عبارت ساده، مقررات سخت به این معنی که مشتری تحت حمایت قرار میگیره در حالی که سپرده ها مشتریان همیشه تفکیک میشه، جدا از وجوه خوده بروکر ذخیره میشه و برای استفاده شخصی یا تجاری توسط ?بروکر HYCM در دسترس نیستند. علاوه بر این، مشتریان شرکت مشارکت کننده برنامه جبران خسارت FSCS برای یک نهاد خاص هستند. بنابراین، در صورتی که بروکر HYCM به دلیل شرایط خاص نتونند خدمات مالی بیشتری ارائه دهد، مشتریان میتونند غرامت دریافت کنند. با این حال، مقررات بر اساس یک نهاد خاص که شرایط و قوانین حسابرسی نیز متنوع داره متفاوت می باشه. پرداخت غرامت مشتریان بازار فارکس در بروکر hycm نیز یکی از ویژگی های نسبتاً شناخته شده بهترین بروکرهای بازار فارکس میباشه که در انگلستان مستقر هستند. تمام شرکت هایی که اجازه فعالیت در بریتانیا را دارند تحت طرح جبران خدمات مالی (FSCS) قرار میگیره. هدف این طرح در درجه اول حمایت از مصرف کنندگان در هنگام اعلام ورشکستگی بروکر HYCM است. مشتریان HYCM میتونند انتظار داشته باشند در صورت ورشکستگی شرکت، پوششی تا سقف 50000 پوند دریافت کنند. این ویژگی برای همه بروکرهای بازار فارکس در جهان رایج نیست، زیرا اکثر آنها صندوق حمایت از مصرف‌کننده بین 0 تا 20000 دلار دارند. بررسی نظرات و بررسی های HYCM به شما تصویر واضحی از بروکر hycm میده.

  امنیت حساب های بروکر hycm

  آیا بروکر HYCM معتبر یا نه ؟

  نه، بروکر HYCM کلاهبردار نیست. بروکر HYCM بخشی از یک شرکت جهانی با سابقه اعتماد بالا است و توسط چندین مقام FCA ، CySEC و DFSA نظارت میشه. بنابراین، بروکر hycm به عنوان بروکر کم خطر و امن برای معاملگران فارکس در نظر گرفته میشه. HYCM یکی از زیرمجموعه های گروه شرکت های Henyep است که تعدادی شرکت دیگر در سراسر جهان دارد. شرکت مسئول HYCM Henyep Capital Markets (UK) Limited است که در بریتانیا مستقر است و توسط FCA برای معامله گران بریتانیایی تنظیم میشه. بروکر HYCM (اروپا)، از سوی دیگر، بازار اروپا را تامین می کند و در قبرس مستقر است. این شرکت اروپایی توسط CySEC، مرجع اصلی نظارتی در قبرس تنظیم میشه. یکی دیگر از شرکت های مرتبط Henyep Securities Limited است که در هنگ کنگ مستقر است و توسط SFC تنظیم میشه. امنیت وجوه برای کسانی که با HYCM سرمایه گذاری می کنند واقعا جای نگرانی نداشته باشند. هر کسی که حتی برای یک دقیقه در بازار فارکس بوده، میدونه که FCA ناظر بریتانیا برای شرکت‌های مالی، به‌خاطر الزامات سخت‌گیرانه‌اش در مورد بروکرهای بازار فارکس به طور گسترده شناخته شده. انتظار میره شرکت‌هایی که توسط FCA مجوز فعالیت در بریتانیا را دریافت کرده‌اند، تعدادی از الزامات از دسترسی به وجوه مشتری، اجرای سفارش‌ها، داشتن حداقل سرمایه مورد نیاز و حتی هنگام ارائه گزارش‌های مالی را رعایت کنند. به عنوان مثال، تمام کارگزاران فارکس که در بریتانیا مجوز فعالیت دارند و مجاز به فعالیت هستند، باید حداقل 730000 یورو به عنوان اثبات ثبات مالی خود داشته باشند.

  آیا بروکر HYCM معتبر یا نه ؟

  اهرم معاملاتی بروکر HYCM

  ?اهرم معاملاتی بروکر HYCM، بستگی به حساب معاملاتی حوزه منطقه کاری داره. به این معنی که هر حوزه کاری تحت قوانین خاصی قرار دارند، بنابراین بسته به محل اقامت شما سطوح مختلف اهرم و شرایط معاملاتی شما نیز قابل اجرا است. بیشترین اهرم معاملاتی  تا 1/500 را برای معامله گران با موجودی حساب کم باز میشه، زیرا سپرده اولیه بسیار کم  است با این اهرم حاشیه را پوشش می دهد، با این حال این سطح فقط برای حسابهای دبی و حسابهای CIMA (جزایر کیمن) مجاز است.

  اهرم معاملاتی بروکر HYCM

  انواع حساب بروکر HYCM

  بروکر  HYCM به مشتریان سه نوع حساب معاملاتی زنده و یک حساب نمایشی ارائه می دهد. معامله گران بر اساس الزامات و تجربه خود می توانند بین یک حساب ثابت ، کلاسیک و خام یکی را انتخاب کنند.بروکر HYCM از یک مدل اسپرد ثابت با اسپرد کمی بیشتر استفاده می کند ، به این معنی که کمیسیون ها در معاملات هزینه ای ندارند. حساب کلاسیک اسپردهای متغیری را ارائه می دهد و اسپرد خام توسط اسپرد بین بانکی از 0 پیپ با کمیسیون در هر معامله ارائه می شود. با این حال ، حساب ها و شرایط معاملاتی ممکن است با توجه به قوانین حوزه کاری متفاوت باشد.

  FIXED RAW CLASSIC ویژگی بروکر
  100 200 100 حداقل وازیری
  0 4 $ 0 کمیسیون
  1/500 1/500 1/500 لوریج
  دارد دارد دارد موبایل تریدینگ
  دارد دارد دارد وب تریدینگ
  بله بله بله سواپ رایگان
  دارد دارد دارد حساب اسلامی
  MT4,MT5 MT4,MT5 MT4,MT5 پلتفرم معاملاتی
  0/01 0/01 0/01 حداقل میزان معامله
  دارد دارد دارد پشتیبان فارسی
  شناور از 1.8 پیپ شناور از 0.2 پیپ اسپرد ثابت 1.2 پیپ اسپرد
  ندارد دارد دارد اکسپرت

   

  نحوه واریز دلار با HYCM

  بسته به منطقه خود، مشتریان HYCM میتونند واریز و برداشت از بروکر hycm داشته باشند. hycm از روش های زیر میتونه به مشتریانش امکان واریز و برداشت داشته باشند اما چیزی که وجود داره اینکه اکثر مشتریان ایرانی بیشتر از طریق افتتاح حساب در وبمانی و پرفکت که امنیت بسیار بالایی داره واریز و برداشت انجام میدن.

 • ویزا یا مسترکارت
 • وبمانی
 • بیت کوین
 • پرفکت مانی
 • Neteller،
 • Skrill
 •  Interac   
 • نحوه واریز دلار با HYCM

  ویژگی های MetaTrader 5 بروکر HYCM

  در حالی که ✔ MT4 برای معاملات CFD و فارکس کاملاً مناسب، MetaTrader 5 (MT5) دارای ویژگی ها و عملکردهای پیشرفته است  MT5. به تریدرها 21 بازه زمانی و 6 نوع سفارش  ارائه میده. علاوه بر این، گزینه های پیشرفته تجزیه و تحلیل تکنیکالی آن شامل 38 اندیکاتور تکنیکالی، 44  مورد تحلیلی و نمودارهای نامحدود وجود داره. یکی از مفیدترین ویژگی های MT5 تقویم اقتصادی? است که در آن معامله گران میتونند رویدادهایی را که بر بازار تأثیر بگذارند پیگیری کنند. همچنین با برنامه های معاملاتی خودکار مانند Expert Advisors و Trading Central سازگار است. در حالی که MT5 دارای برخی از ویژگی های عملی است، ممکن است برای مشتریان HYCM که فقط فارکس و CFD را معامله می کنند بیش از حد باشد. با این حال، اگر شما یک معامله گر علاقه مند به ابزارهای اضافی هستید، MT5 ممکن است مناسب باشه.

  ویژگی های MetaTrader 5 بروکر HYCM

  معامله با موبایل در بروکر HYCM

  برنامه های تلفن همراه این امکان را برای معامله گران از هر نقطه از جهان فراهم کرده است. مشتریان HYCM از طریق برنامه های تلفن همراه MetaTrader 4 و MetaTrader 5 بر حساب های معاملاتی خود از تلفن های هوشمند خود کنترل کامل داشته باشند. هر دو پلتفرم معاملاتی MetaTrader 4 و MetaTrader 5 به عنوان برنامه iOS یا Android در دسترس هستند. برنامه MT4 - این برنامه به معامله گران اجازه میده تا وضعیت حساب خود را کنترل کنند، معاملات تجاری را انجام دهند و سابقه معاملاتی را دنبال کنند. علاوه بر این، به معامله گران امکان دسترسی به نمودارهای نقل قول، سفارشات معاملاتی و ابزارهای تحلیلی برتر را می دهد. اعلان های فشاری و امکان چت با سایر معامله گران از ویژگی های مفید برنامه معاملاتی MT4 تلفن همراه است. برنامه MetaTrader 5 برای پشتیبانی از تابع بندی و ریسک پذیری بیش از MetaTrader 4 بهبود یافته است. همچنین دارای عمق بازار و تجزیه و تحلیل تکنیکالی حرفه ای از طریق طیف وسیعی از شاخص ها و اشیاء تحلیلی است.

  معامله با موبایل در بروکر HYCM

  پشتیبانی مشتری بروکر HYCM

  پشتیبانی بروکر HYCM در از روش های مختلفی به صورت 24 ساعته به مشتریان خودش به موجود به زبانهای مختلف ازجمله فارسی ( پشتیبان فارسی ) انجام میشه. پیشتیبان فارسی که برای ایرانی ها گذاشتن حتی در روزهای غیرکاری در دسترس است، کاملاً پاسخگو است و از طریق Live Chat، خطوط تلفن بین المللی ، ایمیل و غیره قابل دسترسی است.

  آموزش ثبت نام در بروکر hycm  لینک افتتاح حساب در بروکر hycm
  پشتیبانی مشتری بروکر HYCM
  این مقاله مفید بود ؟
  فرم ارسال نظر
  سلام لینک ورود به بروکر hycm فیلتر هست؟ ایمان بخشی
  سلام لینک ورود به بروکر hycm فیلتر هست؟
  سلام وقت بخیر بله لطفا از vpn استفاده کنید
  سلام وقت بخیر بله لطفا از vpn استفاده کنید مدیر
  تبلیغات